שוקלים לעבור ל-G Suite? שאלות נפוצות שיעזרו לכם להחליט

אתם כבר לקוחות של G Suite? היכנסו אל דף התמיכה.

ניהול

 • האם ניתן לנהל מכשירים ניידים ב-G Suite?

  כן. ניתן לנהל את המכשירים הניידים של הארגון, ללא צורך בשרת מקומי לניהול ניידים, באמצעות המסוף של ממשק Google למנהלי מערכות. התכונה ניהול מכשירים ניידים (‏MDM‏) מאפשרת לאכוף מדיניות מכשירים על הניידים בארגון ולבצע פעולות כגון מחיקה מרחוק של ניידים של משתמשים.

 • האם ניתן לנהל דומיינים מרובים באמצעות G Suite?

  אם הארגון שלכם קונה שם דומיין חדש או עובד עם דומיינים מרובים, תוכלו להוסיף את כל הדומיינים לחשבונכם ללא עלות נוספת. לאחר מכן המשתמשים יוכלו לקבל זהויות באחד או יותר מהדומיינים האלו, ולשתף שירותים כחלק מארגון אחד. את הדומיינים אפשר לנהל ממסוף ניהול אחד. אפשר גם להוסיף דומיין כדומיין נפרד או ככינוי של דומיין, בהתאם לאופן השימוש בו.

 • האם ניתן להעניק הרשאות מנהל למשתמשים אחרים?

  כן. לא משנה מה גודל הארגון שלכם, מומלץ לחלק את האחריות על ניהול המשתמשים והשירותים בין קבוצה נבחרת של משתמשים מהימנים. תוכלו להעניק למשתמש הרשאות ניהול על ידי הקצאה של אחד מהתפקידים הזמינים של מנהל המערכת. הקצאת תפקיד למשתמש מעניקה לו גישה למסוף הניהול שלכם. ניתן להפוך משתמש למשתמש-על שיכול לבצע את כל המשימות שבמסוף הניהול. תוכלו גם להקצות למנהל מערכת תפקיד שמגביל את המשימות שהוא יכול לבצע. לדוגמה, להתיר לו רק ליצור קבוצות, לנהל הגדרות שירות או לאפס סיסמת משתמש.

 • האם יש לי אפשרות לשלוט בגישה של משתמשים לתכונות או לשירותים מסוימים?

  בהתחלה, מרבית השירותים מופעלים לכל המשתמשים שלכם. במסוף הניהול תוכלו להשבית שירותים שאתם רוצים למנוע את גישת המשתמשים אליהם, או להתאים אישית את אופן הפעולה של השירותים. יש לכם אפשרות להפעיל אותן הגדרות לכולם, או להחיל מדיניות ייחודיות על משתמשים שונים. לדוגמה, תוכלו להפעיל את Hangouts רק לצוות התמיכה, או לאפשר רק למחלקת השיווק לשתף באופן ציבורי אתרים שנוצרים באמצעות ‎Google Sites‎.

חזרה לראש הדף

יש לכם שאלות נוספות? צוות המכירות שלנו כאן כדי לעזור.

אתם כבר לקוחות של ‏G Suite‏? צוות התמיכה שלנו עומד לשירותכם.