שוקלים לעבור ל-G Suite? שאלות נפוצות שיעזרו לכם להחליט

אתם כבר לקוחות של G Suite? היכנסו אל דף התמיכה.

תמחור

 • מה ההבדלים בין המהדורות השונות של G Suite?

  ל-G Suite יש שלוש מהדורות: Basic, ‏Business ו-Enterprise. מהדורת Basic כוללת שטח אחסון בגודל 30GB למשתמש, מהדורת Business כוללת שטח אחסון ללא הגבלה ויכולות שמירה בארכיון ומהדורת Enterprise כוללת אמצעי בקרה מתקדמים נוספים ויכולת התאמה אישית. לחצו כאן להשוואה בין המהדורות של G Suite.

 • האם אפשר לנסות את G Suite בחינם?

  כן. לקוחות חדשים יכולים לנסות את G Suite בחינם במשך 14 ימים. נרשמים לגרסת הניסיון תוך דקות ספורות ויוצרים עד 10 חשבונות לחברי הצוות. אנחנו זקוקים לפרטי החיוב שלכם כדי להגדיר את החשבון, אבל החיוב יתבצע רק אחרי תקופת הניסיון. בכל נקודת זמן ניתן לבטל את המינוי. מומלץ לנסות לפחות 3 משימות שאתם מעוניינים לבדוק, למשל עבודה משותפת על מסמכים ב-Docs, קיום פגישת וידאו ב-Hangouts Meet או בדיקת אימייל ב-Gmail מהנייד. כך תוכלו להפיק את מלוא התועלת מתקופת הניסיון.

 • איך קונים את G Suite?

  איך מתחילים? נרשמים ל-G Suite באינטרנט או יוצרים קשר עם צוות המכירות שלנו. כשנרשמים דרך האינטרנט, מקבלים באופן אוטומטי תקופת ניסיון של 14 ימים. אנחנו זקוקים לפרטי החיוב שלכם כדי להגדיר את החשבון, אבל החיוב יתבצע רק אחרי תקופת הניסיון. בכל נקודת זמן ניתן לבטל את המינוי. גרסת הניסיון מוגבלת ל-10 משתמשים לכל היותר. אם תוסיפו יותר מ-10 משתמשים במהלך תקופת הניסיון, גרסת הניסיון תסתיים ותתחילו לשלם על השימוש.

 • החלטנו לא לקנות את G Suite. איך מבטלים את גרסת הניסיון?

  ניתן לבטל את המינוי מתי שרוצים. פשוט נכנסים לקטע 'חיוב' במרכז השליטה של מסוף הניהול. אם תבטלו במהלך תקופת הניסיון שנקבעה ל-14 ימים, לא תחויבו. במאמר הזה במרכז העזרה ניתן לקבל מידע נוסף.

 • כמה עולה להגדיר את G Suite ולהתחיל את המעבר?

  במדריך ההגדרה תלמדו איך להגדיר את G Suite ולהעביר את המידע שלכם, ללא עלות נוספת. זקוקים לעזרה? אתם מוזמנים לפנות אל צוות התמיכה שלנו. אתם לא רוצים להתעסק בכל מה שקשור להגדרה ולמעבר של החברה שלכם? פנו אל חבר בתוכנית ‏Google Partners‏ למידע נוסף על השירותים המוצעים והעלויות שלהם.

 • באילו אמצעי תשלום ניתן לשלם ל-Google?

  אפשר לשלם על המינוי ל-G Suite בכרטיס אשראי בינלאומי. Google מקבלת תשלומים בכרטיסי האשראי הבאים: Visa‏,‏ Mastercard ו-American Express. יש מקומות שבהם ניתן גם לשלם בהוראות קבע ישירות מחשבון הבנק (נקרא גם 'חיוב ישיר').

 • האם אפשר לשלם מראש לשנה שלמה ב-G Suite במקום תשלומים חודשיים?

  התוכנית השנתית מוצעת במדינות מסוימות בלבד. בדף התמחור והתשלומים מופיע פירוט של המדינות שבהן התוכנית השנתית מוצעת.

 • מי מוגדר כמשתמש מבחינת התמחור?

  כל כתובת אימייל מותאמת אישית (name@yourcompany) מוגדרת כמשתמש. אפשר ליצור כתובות אימייל חלופיות, כך שלמשתמש אחד יהיו כתובות אימייל רבות. כתובות אימייל קבוצתיות (כגון support@yourcompany) אינן נחשבות כמשתמשים. לכל משתמש יכולות להיות עד 30 כתובות אימייל חלופיות.

 • אם יוצרים כתובות אימייל חלופיות לקבוצות, האם הן מוגדרות כמשתמשים וייגבה עבורן תשלום? כמה כתובות אימייל חלופיות יכול משתמש לנהל?

  לא. כל משתמש יכול ליצור כתובות אימייל חלופיות וכך יהיו לו כתובות אימייל רבות. לכל משתמש יכולות להיות עד 30 כתובות אימייל חלופיות.

 • האם העלות של G Suite כוללת דומיין?

  לא. העלות של דומיין נפרדת מהעלות של G Suite. במהלך ההרשמה תציינו את הדומיין שבו תרצו להשתמש לאימייל העסקי שלכם. אם עדיין אין לכם דומיין, תוכלו לקנות אחד מ-Google בתוספת תשלום.

 • האם Google מקבלת תשלומים במטבעות שונים?

  כן. כשאתם מגדירים לראשונה את החיוב, אתם בוחרים במדינה שבה העסק שלכם פועל ובמטבע לתשלום. אמצעי התשלום שבהם תוכלו להשתמש ייקבעו על סמך המדינה שתבחרו. הפעילו שיקול דעת בבחירת המדינה והמטבע, שכן לא תוכלו לשנות את ההגדרות האלו מאוחר יותר.

חזרה לראש הדף

יש לכם שאלות נוספות? צוות המכירות שלנו כאן כדי לעזור.

אתם כבר לקוחות של ‏G Suite‏? צוות התמיכה שלנו עומד לשירותכם.