השימוש בכתובת אימייל מקצועית ב-Gmail מראה שאתם רציניים.

חינם למשך 14 ימים ולאחר מכן בעלות חודשית של $5 למשתמש

לניסיון חינם
The Apparel Agency, לקוח של G Suite
alternate_email

כתובת אימייל ‎@yourcompany‎

כל הנוחות של Gmail, בהתאמה לצרכים של העסק שלכם. רכשו את אמון הלקוחות עם כתובות אימייל מקצועיות וכתובות אימייל חלופיות כגון sales@yourcompany.

verified_user

בטוח ומאובטח

השרתים האמינים במיוחד של Google מבטיחים שהאימייל יפעל באופן תקין ב-99.9% מהזמן. אמצעי אבטחה מובילים, הגנה מפני ספאם וגיבויים אוטומטיים מסייעים להגן על הנתונים העסקיים שלכם.

enterprise

לא רק אימייל

העלות החודשית של $5 למשתמש כוללת גם אחסון בענן בנפח 30GB, שיתוף קבצים, קיום שיחות ועידה בווידאו, תמיכה מסביב לשעון ועוד. במידת הצורך, אפשר לשדרג בקלות לאחסון ללא הגבלה.

בשלושה צעדים פשוטים תוכלו להתחיל מיד לשלוח אימיילים מכתובת עסקית.

1

יצירת חשבון

הירשמו לחשבון G Suite. במהלך ההרשמה תתבקשו לציין דומיין שבו תרצו להשתמש לאימייל העסקי שלכם. אם עדיין אין לכם דומיין, תוכלו לקנות אחד מ-Google בתוספת תשלום.

2

הגדרת החשבון שלכם

במהלך ההגדרה תתבקשו אימות הדומיין שלכם. כדי להתאים אישית את החשבון, אפשר להעלות את לוגו החברה, ליצור כתובות אימייל חלופיות כגון sales@yourcompany והגדרת משתמשים נוספים שזקוקים לכתובת אימייל.

3

התחילו לשלוח אימיילים

במשך 14 ימים תוכלו להשתמש בחינם בשירות האימייל של G Suite. לאחר מכן תשלמו $5 למשתמש בחודש. אפשר גם להשתמש ב-G Suite לאחסון בענן, לשיתוף קבצים, לקיום שיחות ועידה בווידאו ולביצוע פעולות נוספות, ללא תוספת תשלום.

לניסיון חינם

יש לכם שאלות? זקוקים לסיוע? צרו קשר.