שוקלים לעבור ל-G Suite? שאלות נפוצות שיעזרו לכם להחליט

אתם כבר לקוחות של G Suite? היכנסו אל דף התמיכה.

הגדרה

 • האם אפשר להעביר אימיילים ישנים, אירועים ביומן ואנשי קשר אל G Suite?

  כן, תוכלו להעביר את האימיילים, אנשי הקשר ונתוני היומן הקיימים אל G Suite. תוכלו להעביר את הנתונים שלכם ושל חברי הצוות שלכם, או לאפשר לחברי הצוות להעביר את הנתונים שלהם בעצמם. G Suite כולל כלים להעברת נתונים מ-‎Microsoft® Exchange או Microsoft Office 365™‎, מ-‎IBM® Notes®‎ וממערכות דואר אחרות.

 • האם הדואר יושבת בזמן המעבר?

  לא. תמשיכו לשלוח ולקבל הודעות אימייל כרגיל. כדי להשתמש ב-Gmail עם G Suite, עליכם להגדיר את הדומיין שלכם (רשומות ה-MX) כך שיעביר את זרימת הדואר לשרתי הדואר של Google. הפעולה דומה לרישום של כתובת דואר חדשה ברשות הדואר, כדי שכל הדואר יישלח לכתובת החדשה שלכם. לאחר שהשינויים ברשומות ה-MX ייכנסו לתוקף (תוך 72 שעות לכל היותר), תתחילו לקבל ולשלוח אימייל דרך חשבון G Suite שלכם. עד שהשינויים ייכנסו לתוקף, תקבלו ותשלחו הודעות אימייל דרך המערכת הישנה.

 • האם המעבר ישפיע על האתר הנוכחי? האם אפשר לארח בו אתר?

  לא. המעבר לא ישפיע על האתר הנוכחי שלכם. ההגדרה של G Suite לא מחייבת לשנות את ספק האירוח הנוכחי שלכם באינטרנט. אמנם G Suite אינו ספק לאירוח באינטרנט, אך תוכלו ללמוד על הפתרונות של Google לאירוח באינטרנט באמצעות Google Cloud Platform.

 • האם ניתן להשתמש בדומיין קיים עם G Suite? אין לנו דומיין. מה עלינו לעשות?

  השימוש ב-G Suite מחייב דומיין. שם הדומיין מופיע אחרי www.‎ בכתובת האתר שלכם. אם כבר יש לכם דומיין, הזינו אותו בתהליך ההרשמה ל-G Suite. (תתבקשו לאמת שאתם הבעלים של הדומיין). אם אין לכם דומיין או שאתם רוצים להשתמש בדומיין אחר עם G Suite, במהלך ההרשמה תוכלו לקנות מ-Google דומיין לפי בחירתכם (אם הוא זמין).

 • האם אדם אחר יכול להגדיר את G Suite עבור הארגון שלי?

  כן, אפשר לעבוד עם שותף של ‏G Suite‏. השותפים הם חברות מנוסות לשירותי IT שיסייעו לכם להעריך, להתאים אישית ולפרוס את G Suite, ולאחר מכן להתחיל להשתמש במוצר. הן גם יכולות לספק הדרכה, ניהול נתונים ותמיכה שוטפת. אם יש לכם שאלות לגבי הגדרת G Suite, תוכלו גם לפנות לצוות התמיכה של G Suite. התמיכה מוצעת במספר שפות, בכל יום ובכל שעה.

  מידע על ההגדרה, תבניות של הודעות ומשאבים לפריסה ולניהול שינויים זמינים באתר ההגדרה.

חזרה לראש הדף

יש לכם שאלות נוספות? צוות המכירות שלנו כאן כדי לעזור.

אתם כבר לקוחות של ‏G Suite‏? צוות התמיכה שלנו עומד לשירותכם.